Pėščiųjų ir dviratininkų tiltas per Nerį iš Santakos parko į Vilijampolę Kaune.

Darbo tikslas: Jungties – pėsčiųjų tilto tarp Kauno Senamiesčio ir Vilijampolės projektas bei apleistų pramoninių teritorijų Vilijampolėje, jas pritaikant komercijai, gyvenimui bei rekreacijai, sutvarkymas. Tiltas iš Vilijampolės suteiktų galimybę į Senamiestį patekti pėstiesiems, dviratininkams, specializuotam turistiniam transportui, pavyzdžiui, bričkoms.

Projektuojamas pėsčiųjų tiltas svarbus siekiant sujungti dabartinę Vilijampolės mikrorajono teritoriją su Kauno Senamiesčiu. Šios jungties įrengimas leistų plėtoti teritorijas, kurios smarkiai pakeistų viso miesto konkurencingumą. Jungtis tarp Senamiesčio ir Vilijampolės padidintų Kauno centro pasiekiamumą bei sudarytų sąlygas formuoti patrauklias miestui erdves Vilijampolės mikrorajone. Šiuo metu Vilijampolės mikrorajono dalis, esanti kitoje pusėje Kauno miestui svarbiausios teritorijos – Senamiesčio, yra gan apleista. Didelę dalį teritorijos užima buvusios pramonės teritorijos, kurios dabar pertvarkomos į gyvenamosios ir komercinės paskirties teritoriją su pėsčiųjų zonomis, viešo naudojimo krantinėmis, mažųjų laivų uostu, rekreacinėmis zonomis, pėsčiųjų ir dviračių takais. Senamiesčio pusėje tiltas atsirastų tarp Kauno pilies ir pertvarkos laukiančiu Lituanikos kvartalu. Darbo autoriai laisvi nusistatyti objekto dydį, programą, veiklos scenarijų.

Info:

https://en.wikipedia.org/wiki/Kaunas_Castle

http://kaunosenamiestis.autc.lt/en

http://www.yitbustas.lt/yit_bustas/projektai/ateities-projektai/namai-brastos-g-kaune

http://www.architektusajunga.lt/las-konkursai/pasibaige-konkursai/brastos-g-24-kaune-multifunkcinio-kvartalo-konkursas

http://dizonaurai.lt/Houses-in-Brastos-st-Kaunas

Šio projekto atlikimo programa yra laisva, galite patys sudaryti projekto scenarijų ir apimtis urbanistinės ir architektūrinės struktūros plėtrai. Projektuojant objektus bei planuojant kvartalą ir jo jungtį su aplinka, siūlyti individualų variantą.

kafe_2016_007

Teritorija DWG formatu

3D brėžinys

Extra DWG 1

Extra DWG 2

Centras_analize_KAFe2016

Kauno istoriniai žemėlapiai