Jungties tarp Žaliakalnio ir centrinės miesto dalies suformavimas Kaune.

Numatoma trasa jungtų Nemuno salą su Žaliakalniu ir kirstų pagrindinę Naujamiesčio pėsčiųjų gatvę – Laisvės alėją.

Formuojant transporto, pėsčiųjų ar dviračių trasas / koridorius, dėmesys turėtų būti skiriamas ne tik pačių trasų, bet ir jų prieigų sutvarkymui, formuojant patrauklią ir gyvybingą aplinką. Infrastruktūros objektų vietų parinkimas, projektiniai pasiūlymai, taip pat yra neatskiriama šio darbo dalis.

Iš esmės projektas skirtas sukurti funkcionalių ir patrauklų ryšį, eliminuoti Nemuno šlaito kuriamą fizinę kliūtį patogiam miestiečių – pėsčiųjų ir dviratininkų, neįgaliųjų ryšiui iš Kauno miesto centro į viršutinę terasą Nemuno salos – Daukanto gatvės – Vienybės aikštės ašyje iki Prisikėlimo bažnyčios. Turėtų būti formuojama linijinė viešoji erdvė, prisodrinta socialiniu turiniu.

Šio projekto atlikimo programa yra laisva, galite patys sudaryti projekto scenarijų ir apimtis. Svarbus yra Centro bendruomenės savimonės skatinimo akcentas. Prieš sudarant projektavimo darbų programą, atliekami teritorijos istoriniai bei esamos būklės tyrimai, analizuojamos techninės galimybės jungties formavimui. Planuojant jungtį tarp miesto istorinio centro ir Žaliakalnio, paliekama galimybė individualios idėjos realizavimui.

kafe_2016_014

Teritorija DWG formatu

3D brėžinys

Centras_analize_KAFe2016

Žaliakalnis_analizė_KAFe2016

Kauno istoriniai žemėlapiai